AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

At a local grocery store, a 16-ounce bottle of apple juice costs $3.20. What is the cost what is the cost of apple juice per ounce
Explain the Nullification Crisis of South Carolina
Which equation could represent p? Please please help
why is the demand for labor called a dervied demand
I need help. PLEASE HELP ME!!!!!!!
I NEED HELP AHHH-HHHHHHHHH HELP ME ASAP
How do you solve this
I added Two Snip-its Of My Questions Will Give 15 Points
Select the correct answer. Chris has been assigned to create a storyboard for the website of an author who has many books to her name. Which storyboarding techn
calculate the radius of a circle if it's area is 153.9 ​