HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

The Mongols developed what two survival skills? Please help me this is on Medieval China
Research seems to indicate that using a narrative to recall information leads to decreased levels of recall. Please select the best answer from the choices prov
4y - 3 + 2y = 7y + 2
Cultural changes are inevitable as society develops, and attempting to preserve culture is pointless. Please give me some reasons why attempting to preserve cul
Which polynomial is equivalent to 2 12)?? 022 – 242 + 144 0 22 +144 O 22 +242 + 144 22 - 24​
I. Who is the real culprit according to the king? why did he escape the punishment?.
What did the sirens say to odysseus.
Marion is making trail mix for a group camping trip. She buys 3 pounds of granola for $3 per pound, and 0. 75 pounds of raisins for $2 per pound. The equation 3
Please answer correctly due tomorrow
s you read this lesson, fill out the chart to describe early North American societies. People Environment Achievements 1. Pacific Northwest peoples 2. Pueblo