Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 52+ )
Otras preguntas
A tight money policy means __________. the Federal Reserve wants to increase the amount of money in the economy the Federal Reserve wants to decrease the amount
What is the value of u + v + w when u = –10, v = 4, and w = 8? a. –22 b. 2 c. 14 d. 22
What is the overall tone of “The Cub Pilot”?
If five slices of pizza cost $5.50 how much did two slices cost 10 slices have a slice
how did john smith improve conditions in jamestown
write two decimals, one repeating and one terminating, with values between 0 and 1. then write an inequality that shows the relationship between your two decima
what is a small rock that has 5 letters
20 points come n get it ppl! Seven hours 27 minutes is equal to how many seconds altogether? 447 2,040 122,400 26,820
Explain why or why not 14.766 is a reasonable value for the expression 3.21 × 0.46
20 points come n get it ppl! Seven hours 27 minutes is equal to how many seconds altogether? 447 2,040 122,400 26,820