munakhatiwada88
munakhatiwada88 munakhatiwada88
  • 04-07-2021
  • Mathematics
contestada

b) The cost of 1 kg of sweets is Rs 750. Find the cost of 1 kg sweet. 2​

Respuesta :

pikaflora
pikaflora pikaflora
  • 04-07-2021
Rs.15000 hope this helped!!!!!!!!
Answer Link

Otras preguntas

4. Are there any solutions that have the measure of -3 ? Briefly explain why.
ASAP PLS HELP based on the articles, how are grady and douglass most alike? a.) they are both from Georgia b.) they are both abolitionists c.) they both feel th
anyone down to z00m? you have to make it tho.
Please help and hurry!
One minus the product of four and a number z
-1+3cotx How do I graph this?
what are called natural things​
The Tennessee Valley Authority led to an expansion of A African American voting rights. B wheat production during World War II. C the recall movement in the
Based on your knowledge of history, which three statements reflect characteristics of President Lincoln's plan for reconstruction? 1.Oath of allegiance to the U
You fllp a fair coln 7 times in a row. Let X be the number of heads that come up. Which of the following cannot be a possible value of X? 2 0 7 16